اصلاح طرح لبخند

لبخند زدن یکی از اولین راه های ایجاد ارتباط در تعاملات اجتماعی است. شکل ظاهری دهان و دندان هنگام لبخند زدن ، یکی از اولین مواردی است که توجه مخاطب را به خود جلب می کند و بسته به وضعیت بهداشتی و زیبایی ظاهری، می تواند موجب دلزدگی مخاطب و یا جذب علاقه او به ادامه ارتباط شود.

افرادی که به دلایلی مانند زردی و بدرنگی دندان ها، نا هماهنگی و به هم ریختگی دندان ها، بدشکلی، شکستگی و ترک خوردگی دندان ها و پوسیدگی آنها، از لبخند زدن امتناع کرده و احساس خجالت و شرمندگی به آن ها دست می دهد، می توانند با مراجعه به مطب دندان پزشکی دکتر هاشم عبدالحسین زاده نسبت به اصلاح طرح لبخند خود اقدام نمایند.

دندان پزشک زیبایی اردبیل

سفید کردن دندان یا بلیچینگ، ارتودنسی، کاشت دندان یا ایمپلنت، لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیتی

دندانپزشک زیبایی ، دکتر هاشم عبدالحسین زاده

خدمات ایمپلنت دندان و زیبایی

این مطب دندانپزشکی در اردبیل به ارائه خدمات تخصصی ایمپلنت و زیبایی می پردازد. دکتر هاشم عبدالحسین زاده متخصص پریودونتیکس و متخصص ایمپلنت و زیبایی است و در این سه حوزه به طور اختصاصی فعالیت دارد. در این مرکز، جراحی های زیبایی، جراحی لثه و ایمپلنت دندان انجام می شود.

در این مطب دندانپزشکی درمان های زیبایی شامل لمینت دندان، کامپوزیت ونیر، لیفت لثه برای زیبایی و انواع روکش های زیبایی نظیر زیرکونیا، ایمپرس و… انجام می پذیرد.

در مطب دندانپزشکی دکتر عبدالحسین زاده؛ کاشت ایمپلنت دندان با لیزر، لمینت دندان و طراحی لبخند دیجیتال و جراحی کشیدن دندان عقل با استفاده از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی و تکنولوژی روز دنیا توسط بهترین دندانپزشک اردبیل انجام می‌گردد.

درمان و ترمیم دندان

درمان های پیشگیرانه و جراحی های دهان و دندان ، لثه و فک باعث سلامت دهان و دندان میشود که به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی، اعتماد به نفس و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود.

درمان های دندان پزشکی

عصب کشی و درمان ریشه، پر کردن و ترمیم نوری دندان، روکش ، بریج دندان، ترمیم تاج دندان

دندانپزشک ، دکتر هاشم عبدالحسین زاده

جراح دندانپزشک در اردبیل

عصب‌کشی عملی است که به‌ منظور حفظ یک دندان دچار عفونت انجام می‌شود. در این روش، مغز آسیب‌دیده یا عفونی دندان خارج‌ شده، عفونت ریشه‌کن و کانال‌های خالی پر می‌شوند. درمان اولیه برای درمان پوسیدگی دندان و منبع عفونت مغز دندان ضروری است. همچنین باید بررسی شود که آیا می‌توان ساختار تخریب‌شده‌ی دندان را بازسازی کرد؟ اگر شکستگی دندان به مغز آن رسیده و یا عفونت با بیماری‌های لثه همراه باشد، حفظ دندان در صورت امکان بسیار مشکل خواهد بود.

پر کردن و یا ترمیم دندان برای پر کردن جای باقی‌مانده از پوسیدگی دندان استفاده می‌شود. مراحل پر کردن دندان در حالی انجام می‌شود که بیمار به هوش بوده ولی تحت بی‌حسی موضعی قرار داشته و در ناحیه‌ی دندان‌های خود احساس درد نمی‌کند.

روکش دندان که راه‌حلی حد واسط بین پر کردن و پروتز (ساختن تاج) دندان می‌باشد، زمانی انجام می‌شود که پروتز دندان بدون تراشیدن بیشتر بافت‌های سالم آن امکان‌پذیر نبوده و یک پرکردگی ساده نیز کافی نیست. روکش معمولاً نسبت به پرکردگی دوام بیشتری دارد. روکش دندان معمولاً از جنس طلا یا سرامیک ساخته‌شده که برای همرنگ بودن آن با دندان، سرامیک استفاده‌ی بیشتری دارد.